Özel Organizasyonlarınız için bizi arayın +90 322 248 02 48 yada Eposta Gönderin

info@incipastanesi.com

WhatsApp, Facebook Messenger yada İletişim Formu sayfamızdan mesaj göndererek bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Doğumgünü

Özel günlerin en farklı olanı, kişi için en çok anlam ifade eden doğum günü, herkesin kendini özel hissetmek istediği bir gün olarak apayrı bir öneme sahiptir. Bu tür özel günlerin kişi için unutulmaz bir anıya ev sahipliği yapması gerektiğinin bilincinde olarak özel organizasyonlara imza atmakta, değer verdiğiniz kişinin hayatına bir çok anı katmaktayız.

Kahvaltı & Brunch

Sabah Kahvaltısı, güne zinde ve enerjik başlamak için vazgeçilmez bir öğündür. Petek Pastanesi ferah ve huzurlu bir ortamda eşsiz ve bol çeşit kahvaltılık ürünleriyle hergün sizlere hizmet vermektedir.

Bebek Parti

Biricik bebeğinizin doğumuna özel bu kutlamada, Petek Pastanesi olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz sadece bebeğinizle birlikte olmanın tadını çıkarın, biz özenle hazırlanan yemek seçeneklerimizle misafirlerinizi memnun etmeye devam ediyor olacağız.

Kurumsal Toplantılar

Mesai arkadaşlarınızla yapılabilecek en güzel , en eğlenceli , en lezzetli organizasyonu sizlere sağlıyoruz. Çok çeşitli seçenekleriyle damağınıza kazınacak lezzetler bu günü daha da eğlenceli bir hale getirecek. Tüm iş stresini atabileceğiniz bir yemek organizasyonu ile yeni güne motivasyonunuz artarak başlayacaksınız

Kişiye Özel Kutlama

Evlilik Teklifi, Evlilik Yıldönümü, Doğum Günü yada sizin için özel anlam ifade eden tüm kişiye özel organizasyonlarınızda Petek Pastanesi yanınızda. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve eşsiz damak tadıyla Petek Pastanesi sevdiklerinizin nelerden hoşlandığı yâda hayalinde nasıl bir mutluluk anı yaşamak istediğini sizinle beraber planlar.

İftar Yemeği

Gruplara özel menülerimizle iftar yemeğiniz siz ve sevdiklerinizle birlikte keyifle geçecek. İftar yemeklerinizi ve sonrasını keyifli bir hale getirmek için çeşitli organizasyon ve aktivitelerle sizlere eğlenceli dakikalar sunuyoruz.

Menü